Občanský pasivista jde do komunálních voleb – 23 na kandidátce č.3 !

Dovolujeme si oznámit, že JUDr. Petr Kolman Ph.D, dlouholetý vysokoškolský učitel správního práva kandiduje do ZMČ Brno-střed.

Nestraník P. Kolman má číslo 23 – nezávislý na kandidátní listině ČSSD.

Symbolický rozměr – Tak jako tank č.23 kdysi spoluosvobodil Prahu, tak kandidát č. 23 si dal za cíl osvobodit Brno-střed od hlupáků. Taktéž asi znáte pověst “dvanáct v jedenáct”, ano součtem těchto v Brně magických číslic dostáváme – 23! Navíc 23. má P. Kolman narozeniny, samozřejmě ne každý měsíc.

Ale již vážněji – mezi jeho programové priority patří navyšování počtu míst v mateřských školkách v naší MČ, výrazné zlepšení situace v oblasti parkování. Bude mj. navrhovat snížení počtu tzv. uvolněných radních na Brno-středu (víte, že jeden “uvolněný” politik nás stojí více než milion korun ročně). Bude intenzivněji prosazovat dostupnost sportu pro děti i dospělé – v zdravém těle zdravý duch.

Taktéž budu hlasovat pro to, aby naše radnice začala více podporovala akce jako bylo např. odhalení pamětní desky významné české herečce Nataše Gollové , na slavnou minulost naší krásné městské části nesmíme zapomínat.

Pamatujete, jak nám před minulými volbami slibovali mj. návrat přechodu na Údolní ulici? Uplynuly 4 roky a zebra není zpět, jak příznačné!

Přijďte ve dnech 5. a 6. října ke komunálním volbám! Nenechte za sebe rozhodovat druhé.